top of page
i-ktQc8Tr-X5.jpg

Koosolemistes on oma maagia, vägi ja ilu. Üksteist toetades, kogemusi ja muljeid jagades on lihtsam ennast mõista, koos rõõmu ja loomingut luua või vajadusel rasketest kohtadest läbi tulla. Korraldame mõtisklusi, endasse vaatamisi, kooskogemisi nii suurematele (u 10–20 inimest) kui ka väiksematele (alates 2–4 inimest) gruppidele.

Siit leiad infot juba toimunud ja ka tulevaste sündmuste kohta. Saad registreerida enda huvi ning saadame Sulle täpsema info. Idee korral võta minuga ühendust, anna teada oma soovist või vajadusest ning saame korraldada ka privaatseid sündmusi.

Koosviibimised ja sündmused

 • Kohalolu lihtsus
  Kohalolu lihtsus
  Time is TBD
  Tõstamaa
  Time is TBD
  Tõstamaa, Pärnu maakond, Eesti
  Oleme Ivariga kohalolu “lainel” värskelt tulnud Eckhart Tolle retriidilt Kanadast ning inspireerituna nii sellest kui pooleaastasest Tenerife praktikast, soovime seda kõike Sinuga jagada.
 • Imago workshop for couples with John and Pia Mortensen in Tenerife
  Imago workshop for couples with John and Pia Mortensen in Tenerife
  Date and time is TBD
  Adeje
  Date and time is TBD
  Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Spain
  Make a precious gift to youself and your loved one! Take time in warm Tenerife Island, participate in a valuable Imago couples workshop and also have time for relaxing, enjoying your favorite activities and beautiful romantic sunsets.
 • Iseenda toetuseks – pai kehale ja hingele
  Iseenda toetuseks – pai kehale ja hingele
  Täpne aeg kokkuleppel
  Tenerife, Hispaania
  Täpne aeg kokkuleppel
  Tenerife, Hispaania
  Tenerifet kutsutakse armastuse saareks. Öeldakse, et sellel saarel on komme omal viisil puudutada ja puhastada kõiki, kes siin elavad ja siia külla tulevad. Tule leia oma ilu ja võlu. Ootame Sind koos soojade päikeseliste tervitustega!
 • Hingeõdede palvering looduses
  Hingeõdede palvering looduses
  Täpsem info huvilistele
  Anname Sulle teada
  Täpsem info huvilistele
  Anname Sulle teada
  Kustun Sind veetma päeva imelises looduses, ühendudes iseenda ja suure loomingu maagiaga. Eesmärk on kogeda ühiselt toetatud ja hoitud naisteringi, avastada palve jõud ning suunata teadlikult oma elu, luues just seda, mis meid hetkel kõige rohkem toetab.

Mulle meeldib väga reisida, mul on häid sõpru üle maailma ning veedan igal aastal päris palju aega erinevaid kultuure ja riike avastades. Varsematel aastatel leidsin ikka ja jälle oma tee imelisele Bali saarele Indoneesias, kuhu korraldasin ka vaimseid eneseavastamise teekondasid. Mind võlub Aasia kultuuri siirus, soojus ja inimsõbralikkus. Viimastel aastatel oleme veetnud talved soojal Tenerife saarel Hispaanias.

Naudin suhtlemist ja loomist – olen korraldanud koolitusi, konverentse ja kursuseid.

Korraldajana

3 aastat eneseleidmise reise Balile, kokku 6 gruppi.
Chris Criscomi külastus ja koolitus Eestis.
Osho õpilase Krishna Bremi playshop Eestis.
Toetanud Epp Kärsinit rahvusvaheliste koolituste korraldamisel.
3 aastat meditatsiooni- ja enesevaatluse ringe.

Pink Theme Bouquet
Terje on olnud minu teekaaslane päris mitu aastat. Ta on olnud mulle teejuhiks avastamaks pōnevat teekonda sisemaailma. Terje on imeline ruumi looja ja hoidja. Tekitab alati turvalise ja hoitud tunde. Tunneb siiralt huvi, kuulab ja toetab. Ta on positiivne, sōbralik ja abivalmis. 

Osalesin Terje korraldatud reisil Balile. Kogu reis oli suurepäraselt korraldatud, minul jäi üle ainult vastu vōtta ja nautida. Seda ma ka tegin kogu hingest. See reis oli minu jaoks elumuutev ja avas mu uinuvas olekus südame. Terjega on alati hea.

Merilin, sündmuste ja reiside klient

Mõned ilusad hetked toimunust

bottom of page