top of page

Sellel lehel jagan Sinuga rahvusvaheliste ja Eesti vaimsete õpetajate, visionääride, juhendajate, terapeutide tutvustusi ja infot nende tegemiste kohta. Siin on info vaid nende kohta, kellega oman usaldusväärset isiklikku kokkupuudet, koostööd ja sügavat tunnetust nende tegemistest. Paljud neist on ühel või teisel hetkel minu elus mind aidanud, toetanud, hingetasandil puudutanud ning imetlen ja hindan nende elutööd. 

 

Kui oled risteel või otsimas juhendust, siis vaata neid võimalusi, uudista, tunneta, milline kõnetab just Sinu hinge. Öeldakse, et Õpetaja ilmub siis kui Õpilane on valmis.

 

Mõnusat tutvumist ning tunnetamist, oma südame valikute usaldamist. Soovi korral saan jagada isiklikke seletusi, soovitusi, kõike täpsemalt just sinu vajadustest või olukorrast lähtuvalt lahti seletada. Paljudega nendest imelistest loojatest oleme peagi ka koos põnevaid sündmusi pakkumas. Infot nende kohta leiad peagi siit kodulehelt. Huvi või küsimuste korral võta juba praegu minuga julgelt ühendust!

Koostööd ja soovitused

Eckhart Tolle on laialdaselt tunnustatud kui üks inspireerivamaid ja nägemuslikumaid vaimseid õpetajaid maailmas. Eckharti põhjalikud, kuid lihtsad õpetused on aidanud lugematutel inimestel üle maailma kogeda oma igapäevaelus elava sisemise rahu seisundit. Tema õpetused keskenduvad Kohaloleku olulisusele ja jõule, ärganud teadvuse seisundile, mis ületab ego ja diskursiivse mõtlemise.

Eckhart näeb seda ärkamist inimese evolutsiooni olulise järgmise sammuna.

2023. aastal käisin ja läbisin edukalt 5-kuulise Eckhart Tolle ja Kim Engi koolituse "Kohaloleku õpetaja".

See oli täiustatud koolitusprogramm, et õpetada, juhtida ja elada oma kõrgeimat eesmärki.

Lisaks olen läbinud mitmeid nende veebikursusi ja julgen soojalt soovitada Eckharti populaarseid raamatuid, mida on tõlgitud 52 keelde ja ka eesti keelde.

Chris Griscom on pühendanud oma elu vaimset arengut toetavate tehnikate arendamisele, teadvuse avardamisele ja Hinge arengule. Praegu juhib ta globaalset soojenemist ja teadlikke lahendusi käsitlevat ülemaailmset ühingut, mis kasutab tema loodud teadvuse toimimise ning juhtimise tehnikaid kasvuhoonegaaside ja meie atmosfääri tasakaalustamiseks –

meie planeedi taastamiseks.

Chris Griscom on asutanud mitmeid institutsioone, mis keskenduvad inimkonna arengule ja meie rollile planeet maa toetajatena: The Sanctuary of Light ja Nizhoni Global Consciousness Institute, samuti rahvusvaheliselt tunnustatud Galisteo Light Institute. Ta on kirjutanud palju raamatuid, mida on tõlgitud üle maailma, teemadel kõrgema teadvuse ja inimpotentsiaali kohta.

Ta reisib mööda maailma, pidades kõnesid ja seminare, jätkates samal ajal tööd The Light Institute'is.

 

Mul on Chrisiga väga hea isiklik kontakt ja olen osalenud kolmel Chris Griscomi Intensive retriidil Kreekas septembris 2018, Põhja-Soomes novembris 2018 ja Kreekas septembris 2023. Oktoobris 2018 korraldasime Chrisiga tema esinemise ja eraseansside vasutvõtud Tallinnas.

2024. aasta maikuus on meil taas au ja rõõm näha, et Chris Griscom tuleb meile Eestisse niiöelda koju kätte ning seekord korraldame lisaks õhtusele üritusele ka Intensive 5-päevase retriidi.

John Mortensen

John Mortensen

Tema valdkonnad hõlmavad individuaalteraapiat, paariteraapiat, Imago paariteraapiat, koolitust ja terapeutide täiendõpet, juhtide arendust, juhtide koolitust, meeskonna loomist, pädevuste arendamist ja konfliktide lahendamist.

 

Õppejõuna täidab ta Kopenhaageni Ülikoolis (Psühholoogia osakond ja Meditsiinikool) haridus- ja õpetamisülesandeid. Varem töötas ta Sotsiaalametis lapsendamise ettevalmistuskursuste kursuste juhina ja lapsendajaperede perekonsultandina.

Pikemat aega vastutas ta Uus-Meremaa Ülikooli Kolledži juhidiplomi programmi kolme põhimooduli korraldamise ja rakendamise eest.

Ta töötab Imago ülemaailmse organisatsiooni IRW (Imago Relationship Worldwide) juhatuses, mis töötab selle nimel, et arendada ja edendada teadlikkust Imagost kui meetodist, mis parandab organisatsioonide, perede ja suhete üksikisikute vahelist suhtlust, koostööd ja sidemeid.

 

Ta on Imago kliiniline juhendaja ja töötab Imago Rahvusvahelise Koolitusinstituudi (IITI) teaduskonna dekaanina, vastutades imagoterapeutide koolitamise ning töötubade ja haridusprogrammide väljatöötamise eest. Ta koolitab imagoterapeute Taanis, Rootsis, Eestis, Rumeenias ja Türgis.

Kohalikult on ta Taani Imago Assotsiatsiooni juhatuses, mis on sertifitseeritud Imago paariterapeutide ja imago abistajate kogukond.

NILS LIND Imagoterapeut Johnist:

John Hjarsø Mortensen on teraapiat praktiseerides uskumatult inspireeriv. Johnil on segu sügavast empaatiast ja tugevast asjatundlikkusest. Pealegi on ta tõenäoliselt kõige teadlikum terapeut, kellega olen sellel tööalal kohanud. Teda loetakse palju, tema uut avarat kontorit Kopenhaagenis järvede ääres kaunistavad akadeemiliste raamatute riiulid. Kujutage ette, et veedate paar päeva piiramatu juurdepääsuga sellele teadmiste raamatukogule, mis keskendub peamiselt suhtepsühholoogiale.

John õhkab ainulaadset autentsust ja näitab elavat, hinnangutevaba huvi selle vastu, mis neil on. Ta on abielus psühholoogist kolleegi Pia Hjarsøga, kes on samuti koolitatud IMAGO terapeut ja teeb Johniga koostööd erinevates paaride töötubades, mida nad koos läbi viivad. Vabal ajal on John Elvise matkija, kasutades ära iga õiglast võimalust esineda Kuningana.

Katrin on teejuht uude reaalsusesse. Tema missiooniks on hingetasandi puudutus ehk hingede äratamine ja juhatamine enda hingeteele. Tema kaasasündinud anneteks on energiaväljade lugemisoskus, väljade korrastamine ning hingetasandi kaudu kõrgemate tasandite sissetoomine tavatasandi kontakti. Katrini eesmärgiks on taastada inimestel uuesti algväljade kaudu kõrgeim väärtustetasand, iseseisvus elus ning vastutus enda elutee eest. 

Inimkonna suurim eesmärk siin planeedil on enda algolemuse kontakti täielik taastamine algallikaga ning oluline on teadvustada, et me oleme ise enda elu loojad. Selleks, et kõik teadmised ja loomisanded uuesti inimteadvuses meelde tuletada, viib ta läbi erinevaid grupimeditatsioone ning teeb ka privaatseid eraseansse alates 2008. aastast. Alates 2017. aasta juulist, igal pühapäeval õhtul kell 9 viin YouTube-i otseetris läbi energeetilist LIVE grupiseanssi. LIVE seansil osaleja saab juhitud meditatsiooni abil iseseisvalt korrastada enda isiklikku energiavälja.​

Olen Katrini tegemiste austaja, toetaja, kasutaja. Katriniga koostöös pakume ettevõtetele energeetilist joondust, ainulaadset uut puudutus tegemistele, tiimidünaamika korrastust, teenuste/toodete arendamist, vastuseid tulevikuplaanide, erinevate turgude arengute kohta ja palju muud. Ühendame tugevad ettevõtlusmaailma teadmised põnevate tunnetustega loomemaailma avaramast tunnetusest. 

 

Täpsemat infot leiad Ettevõtetele alamlehelt. Kõigi täpsustavate küsimustega pöördu minu poole ja leiame just Sulle parima lahenduse. 

bottom of page