top of page
0C2A7356_Photo by Kersti Niglas.jpg
Teraapia ja enesejuhtimise tehnikad on igale inimesele, kes soovib muuta enda elu nii, et tunneb iga päev õnnetunnet ja kergust

Me kõik kogeme igapäevaelus teatud määral tujude kõikumist, stressi ja emotsionaalset raskust. Põhjused võivad olla erinevad – situatsioon tööl, suhted kodus või sõpradega, finantsraskused, kõrged ootused endale, väärkohtlemine, lähedase kaotus, terviseprobleemid jpm.

 

Kui elu keerdkäigud on viinud Sind olukorda, kus tunned, et oled justkui vales filmis, siis on hea teada, et Sa ei pea sellega üksi olema ning leiad abi. Emotsioonid ja mõtted loovad meie enesetunde ja tervise ning mõjutavad seda, kas tunneme end energiast pakatavana või väsinud ja tühjana. Enda mentaalse tervise eest hoolitsemine tugevdab võimekust mõista iseennast ja ümbritsevat, võimaldab hakkama saada erinevates olukordades, tundes kergust ja sisemist rahu, aitab mõista, et mina ise loon oma elu ning väljakutsed saavad olla põnevad.  

Pink Theme Bouquet
Kliendi Tagasiside
"Minu kaks sessiooni Terjega olid väga toetavad. Tema armastav kohalolu aitas lõõgastuda, tundsin end hoitult ja turvaliselt. Juhendatud meditatsioon viis mind kohtuma iseendaga, valust läbi, uute võimalusteni. Märkasin ka, kui täpselt ja teadlikult ta sõnu kasutas ja küsimusi küsis: selgelt professionaal! Mõlemal korral lahkusin teraapiatoast õndsas kerguses ja suuremas selguses, mis kandis mind veel nädalaid hiljemgi."
Minni, teraapia ja sündmuste klient

Stress & Trauma

Raskused emotsioonide talitsemisega, ärritud kergelt; pidev vihatunne või emotsioonide kõikumine; kurbus ja tühjusetunne; depressioon; lein ja lähedase kaotus; tervisemured ja põhjuseta valud; lähedase toetamine haiguse ajal; väärkohtlemise kogemine – nii emotsionaalne, materiaalne kui füüsiline; traumaatilised kogemused ja neist paranemine.

Enesetunne & Ärevus

Enda käitumismustrite muutmine, nende põhjuste leidmine; rahulolutunde saavutamine ja vajalike sammude väljaselgitamine; madal enesehinnang ja selle tõstmine; püsiv hirmutunne tuleviku ees; unetus; kontrollivajadus; söömishäired; tervisemured; keskendumisraskused.

Karjäärinõustamine

Erialavalik ja karjäär, tööelu sidumine enda eesmärkidega, stressivaba õnnelik töö; paindlikud töövormid; töö- ja eraelu tasakaal; oma ettevõtte alustamine ja arendamine; tiimi juhtimine ja motiveerimine; materiaalne vabadus; tööturu üldised muutused ja arengud.

Vanemlus & Lapsed

Lapse ja pere dünaamika erinevates arenguetappides; lapsevanema roll, raskused ja vastutus; lapse õpiraskused või motivatsioonilangus; keskendumisraskused; pidevad tülid; raske leida lapsega usalduslikku sidet; ärritumisega hakkamasaamine; käitumismustrite ja lapsepõlvetraumade äratundmine ning nende muutmine, et osata lapse jaoks olla ausalt kohal ning luua puhas suhe; rasedus ja sünnitus; uus laps peres.

Avame lapsele turvalise ruumi, kus õppida tundma ja väljendama enda emotsioone.

Suhted & Lahkuminek

Omavaheliste suhete parandamine; peegeldamine ja kuulama õppimine; eluterve eneseväljenduse arendamine; piirid ja nende kehtestamine; suhtemustrid ja nende päritolu; lapsepõlvetraumade esinemine täiskasvanueas, traumadest vabanemine, et elada täisväärtuslikuna; passiiv-agressiivsusest vabanemine ja mustri märkamine; enda väärtustamine ja selle eluterve väljendus; raskused suhete loomisel ja säilitamisel.

Lein lahkuminekul; toetus lahkuminekuprotsessis.

Toetus sportlasele

Tippspordiga kaasnevad pinged, saavutusvajadus, perfektsionism ning enese ületamine; spordis strateegia leidmine ning enda tugevuste toel võimekuse arendamine; võimekuspiiride avardamine meditatsiooniga; keskendumistehnikad; meeleseisundi programmeerimine; vigastused ja nende mõju psüühikale; eluterve kontakt oma kehaga; elu peale tippsporti.

Kuidas toetada last spordis, luua eluterve suhe võistlemise, saavutuste ja teistega võrdlemisega?

Teraapia Valdkonnd
Stress & Trauma
Enesetunne & Ärevus
Karjäärinõustmine
Vanemlus & Lapsed

Spetsialiseerudes valdkondadele

Suhted & Lahkuminek
Sport
bottom of page