top of page

Olen kirglik uskuja, et siin ja praegu saab olla õnnelik ja kogeda paradiisi maa peal. Praeguse maailma teadlikkuse juures ei pea inimesed kannatama. Meil on võimalus ja õigus korraldada oma elu nii, et naudime oma tegemisi ja kogemisi. 

 

Usun, et igal hingel on oma teekond ja oma kogemised ning keegi ei pea ega saagi sellele hinnangut anda. Ilusad on siirad ja vahetud inimesed, kes julgevad iseenda ja teistega ausad olla. Aegunud on maskide kandmine ja rollide taha põgenemine. Suurim väljakutse ja julgus on iseenda tõelise olemusega tuttavaks saada, märgata, mis päriselt minus ja minu elus toimub, mis mind motiveerib, suunab, mõjutab, kuhu ja milleks oma tähelepanu ja energia suunan. Julgeda unistada suurelt, muuta võimatu võimalikuks, puudutada maailma sügavalt ning muuta siinset toimimist kõigile paremaks. Me oleme oma elu loojad ning on igaühe enda otsustada ja valida, mida siin kogeda, kuid hea ja mõistlik oleks, kui see vastab kahele kriteeriumile:

oled ise selle kõige juures tõeliselt rahulolev ja õnnelik,

ei kahjusta sellega teiste toimimist ja tegemisi. 

Tunnen, et oleme välja kasvanud iganenud ühiskondlikest mustritest ning aegunud hirmupõhisest toimimisest. Aeg on luua ja elada südamest, nautides loomise ilu, tundes õnne ja rõõmu. 

Kvalifikatsioon

2013–2018

Holistilise regressiooni terapeut
Holistika Instituut, Eesti

2007–2009

Eelkooli pedagoogika
Tallinna Ülikool, Eesti

2001–2003

Majandus teaduskonna magister

Tartu Ülikool, Eesti

Olen Holistilise Regressiooniteraapia Seltsi HORETES liige, oman kutsetunnistust nr TAM-0149, kehtiv kuni okt 2028. Töötan terapeudina aastast 2017. Olen aidanud nii üksikisikuid, lapsi kui ka paare. Vastavalt olukorrale teeme teraapiaid ka koos minu elukaaslase ja partneri Ivariga.

Lisaks Tallinna Ülikooli bakalaureuseõppele lapse arengust ja arendamisest olen täiendanud end erinevatel lastega seotud kursustel, nagu Gordoni Perekool, laste seksuaalkasvatus, unekool, laste toitumine ja autistlike laste toetamine.

Mul on magistrikraad, lõpetasin ärijuhtimise ja turunduse cum laude

1995–1999

Ettevõtluse bakalaureus
California Ülikool, USA

Lisaks

Mul on bakalaureusekraad, lõpetasin ärijuhtimise ja ettevõtluse magna cum laude.

 -  Teacher of Presence 5-kuuline koolitus, Eckhart Tolle, Kanada ja online

 -  We Galactics kursus, Chris Griscom, Kreeka

 -  Joogaõpetaja kursus, Amsterdam

 -  Vabastava hingamise kursus, Bo Walström

 -  Inner Peace konverents kahel aastal, Amsterdam

 -  DNA Activation kursus, Chris Griscom Kreeka

 -  Karmaliste suhete vabastamine, Chris Griscom, Soome

 -  Meditatsiooni süvakogemus, Osho Keskus, Pune, India 

 -  Vaikuse- ja joogaretriidid neljal korral, Satya ja Sahachi juhendamisel, Bali, Amsterdam ja Eesti

 -  Lasteteraapia koolitused

 -  Imago paariteraapia terapeudi koolitus, John Mortensen ja Rebecca Sears

 -  EFT ehk koputamistehnika koolitus

 -  Rännakutehnika, Brandon Bays

 -  Camino de Santiago matkarännakud kolmel korral, Hispaania

 -  Tervenduse töötuba ja privaatne aastane arenguprogramm, Nana Hendricks

 -  4-aastane energiatöö ja enesetervenduse koostöö Michael Dake’iga USA-st

 -  Grupi- ja privaatsed tervendusseansid Peruu-Mehhiko Pärimusmeditsiini Instituudi asutaja Lauro Hinostroza Garcíaga

 -  Rohked meditatsiooni-, pärimusmeditsiini ja enesevaatluse ringid, jooga- ja hingamiskursused

i-dsrJRjP-X5.jpg

Minu kutsumus on aidata inimesi sisemise õnnetunde leidmisel

Minust ja minu väärtustest

Tööalaselt olen tegelenud turundus-, kommunikatsiooni- ja personalivaldkonnas. Suur osa ärivaldkonna tegemisi on olnud rahvusvahelised, mul on kogemused nii eraettevõtluses kui ka suurkorporatsioonides. Olen töötanud Ameerika Ühendriikides, olnud mitme rahvusvahelise suunitlusega äri loomise, nullist üles ehitamise juures ja osaluses. 

 

Tänaseks olen ühendanud ärimaailma kogemused ja huvi inimeste vastu ning lisaks teraapiatele tegelen tippjuhtide ja -spetsialistide sihtotsinguga (ingl headhunting). Nõustan ja viin kokku põnevaid ettevõtteid ja oma valdkonna professionaale. Olen üles ehitanud vastava teenuse, tiimi ja laiahaardelise kliendibaasi. Minu kirg on tuua ärimaailma soojust, pehmust, teistmoodi tähendusega tegemist ning selle ettevõtmise juures kutsuvad kolleegid mind naljatades inimhingede inseneriks.

Naudin suhtlemist ja loomist – olen korraldanud koolitusi, konverentse, kursuseid ning põnevaid eneseavastamise reise Balile.

Olen tõeliselt õnnelik ja uhke nelja poja ema ning peale teise lapse sündi läksin ka ülikooli laste arengut ja arendamist õppima. Lapsed on minu suurim kingitus ja looming siin elus, igaüks neist on oma erilisuse ja soojusega mind arendanud, hingepõhjani puudutanud ning aidanud mul siinset toimimist ja tegemisi mõista ja nautida. Olen toimeka ja armastava pere keskmine laps, kasvasin üles kahe vennaga.

Hindan sügavalt terve keha väärtust ning tervislikku eluviisi. Suure osa elust olen seotud olnud liikumise ja spordiga. Sport on õpetanud mulle pühendumist, ausust, koostööd ning tervisliku eluviisi hindamatut väärtust. Olen osa saanud tippspordi magusatest rõõmudest ja erilistest väljakutsetest. 9-aastasena hakkasin seoses tennisevõistlustega mööda maailma reisima ning kuni 24-aastaseni käisin rahvusvahelistel võistlustel. Lisaks olen olnud Eesti meister seinatennises ehk squash'is ning Niitvälja golfiklubi naiste kapten ja juhatuse liige. Lapsepõlvest saati armastan suusatamist ja lumelauaga sõitmist, mägedes käimine nii talvel kui suvel on imeline kogemus ning pakub elule palju avarust. Armastan seljakotiga matkamist ning olen korduvalt käinud Camino de Santiagol ja Norras iseendaga kohtumas ja armsate sõpradega matkarõõme nautimas. Olen aastaid osa saanud purjetamise võlust ja ilust nii Eestis kui ka Kreeka saarte vahel seilates.

Olen sügavas kontaktis looduse ja taimemaailmaga. Usun, et see on lõputu teadmiste pagas, kust ammutada iidseid tarkusi, hingemaailma sügavust ja suurema pildi mõistmist. Imetlen looduse lihtsust, ilu, sügavust, võimsust ja maagiat, samuti tohutut kohalolu, vaikust, metsikut jõudu ja loometarkust. Naudin elu maal ja looduse keskel, armastan käed mullas toimetada ning linnulaulu, metsa sumina ja merekohina taustal õhtuti istuda. Austan tule transformeerivat jõudu ja vee loomingulist voolamist. Imetlen oma truu ning ustava, väga targa sõbra kuldse retriiveri Lora olemist ja toetust nii mulle, mu armsale perele kui ka igaühele, kes on valmis seda vastu võtma. 

 

Jumaldan hetki vaikuses ja iseendaga, kus vaikselt märkad, taipad, oled nii kohal hetkes, et mustrid ja filtrid saavad korraga selgeks ja klaariks. Usun sügavasse armastuse puudutusse ning tean ja kogen, et armastust on piiramatus koguses ning jagub kõigile. Kui midagi omavahel jagada, siis see vaid paljuneb. Armastus ja rahulolu on miski, mida ei paku Sulle ükski inimene ega väline asi. Vaid nii palju kui seda iseendas ja iseendaga üksi olles koged, nii palju saad seda ka maailmast peegeldusena vastu. Olla iseenda suurim sõber, suurim armastaja ja parim hoolitseja on üks elu ilusamaid ja põnevamaid väljakutseid. Olek, millega päevale ja tegemistele vastu läheme, loob selle sisu ja tähenduse meile endale ning teistele. 

 

Olen kogenud sügavaid puudutusi, kus olemine saab lihtsaks, asjad korralduvad justkui võluväel ning midagi palju sügavamat ja võimsamat pääseb liikvele. See on ilus ühenduses toimimine, rahus olemine, usaldusse lõdvestumine.  

Armastusega,
          Terje
bottom of page