top of page

Toome Sinuni ainulaadse ja erakordse teenuse, mis toob esile silmale nähtamatu - ühendab sellega, mis toimub Sinus ja Sinu ettevõtmises iga päev ning loob nähtavad lahendused ja tulemused. Saad vastused ja ka lahendused küsimustele nagu: Miks on takistused? Mis aitaks astuda järgmisele tasemele? Mis tegelikult loob ja mõjutab Sinu tegemisi? Kuidas saaksin olla õnnelik(um) nii tööl kui eraelus? Kuidas olla stressivaba ja terve? Kuidas tagada stabiilne edu endale, tiimile ja ettevõttele?  
 

Katrinil (loe Katrini kohta rohkem infot SIIN) on erakordsed võimed lugeda energiaväljasid - tuues esile selle, mida silm ei näe aga mõjutab meid igal hetkel. Terjel (loe Terje kohta rohkem SIIN) on pikaajalised kogemused tegutsedes ettevõtluses ja terapeudina - koos oleme loonud kõikehõlmava programmi ühendades meie mõlema parimad praktikad - et tagada reaalsed soovitused ja lahendused Sinule, Sinu tiimile ja ettevõtmisele.

Võta meiega ühendust SIIN ja loome Sulle personaalse koostöökava.

Terje ja Katrin

Energeetiline joondatus ja nõustamine ettevõtetele

Top manager office
Personaalne energeetiline töö ettevõttele

Enam ei ole vaja kulutada tunde eraldi teraapiakabinettides - pakume Sulle terviklikku lahendust - ühendame võtmeisikud, ettevõtte tegevuse, eesmärgid ja tulemused.
Kõikehõlmav lahendus, mis toob esile kitsaskohad, aitab personalil olla paremad nii inimesena kui oma töös, tiimina koosloomises, võtta vastu paremaid otsuseid ning tagada soovitud tulemused! 

Täielik kontakt, joondatus ja sihid äriliste lahendustega

Saavuta eelis ja mõista, mis mõjutab ja loob Sinu tegemisi. Koos leiame värske vaate ja anname uue stardi kogu ettevõttele. Saavuta sihid ja eesmärgid, mille olemusest ei pruugi Sa isegi teadlik olla. Saavuta meeleseisund, mis ületab oma aja ära elanud mõttemustrid, tervisemured ja aegunud suhted. Avasta enda ja meeskonna enesekindlus, ettevõtte tegelik eesmärk ja edu, milleks olete loodud!

Kellele ja kuidas?

Sobib igas suuruses meeskonnale, ükskõik millises valdkonnas kas eesti või inglise keeles. Nõustamine on jagatud kolme etappi, millest esimeses toimub personaalne töö võtmeisikutega. Teises etapis keskendume ettevõtte olulisetele valdkondadele/ teemadele/ ärilistele lahendustele. Kolmandas etapis toimub tagasiside andmine/ lahenduste ja tervikpildi formuleerimine.

Kolm etappi, Sinule sobivas tempos. 
I etapp - Töö inimestega
1

Taust, ehk energeetiline joondust võtme isikutele 

Võtme isikud kohtuvad Katriniga online (1-3 korda) kuni 1,5 tundi kord

1. Sisevaatlus isiklike ja perega seotud teemade joonduseks

Kohtumise käigus saab vastuseid endale olulistel teemadel, toetada tervist, vaadata kõiki isiklikke või perega seotud suhteid, tuua enda elusuund uuesti joondusse, toetada hingeteel liikumist ja tuua kehasse kõrgema taseme energiaid, mis aitavad ka loomingul liikuda uuele tasemele, lahendada elus pinget tekitavaid korduvmustreid või kitsaskohti. Kokkuvõtvalt korrastub energetiline pilt, paraneb sinu igapäevane enesetunne, energiatase ja saad oma isiklikule toimimisele toetust, selgust, vastuseid ja suundasid.

2. Sisevaatlus firmaga seotud suhete joonduseks

Kuidas toetad oma oleku ja energeetikaga firma toimimist ja suhteid, mida saaksid olukorra toetuseks teha, millised on kitsaskohad firma teiste võtmeisikutega koosloomises. 

Saad vastused kõik võimalikele firmaga seotud personali, tiimi, omavaheliste suhete teemadele. Kindlasti ka juhatuse, kuidas ise kõige efektiivsemat selles koosluses toimida. 

II etapp - Töö ettevõtte oluliste teemadega

Füüsiline kokku saamine ilma ajalise piiranguta, tavaliselt 2-4 tundi, kus osalevad Katrin ja Terje. Ettevõtte poolt kindlasti tellija ehk tegevjuht või omanik, aga osaleda võivad ka kõik võtmeisikud koos.

Saate vastused ja suunad kõigile ettevõtte tegevusega seotud olulistele teemadele nagu näiteks: 

Tooted, millel on klientuuri ja millel mitte - mida muuta, mida kuidas pakkuda jne,

tooraine - mis on oluline, mida silmas pidada, mida kasutada,

koostöölepingud, koostööparterid,

turud,

tootmine,

turundus, 

ja jooksvad küsimused, et kõik suunad koos toimima saada. 

Selle kohtumise põhjal saame pakkuda vajadusel järgmiseid samme nii äriliste lahenduste osas kui soovi korral tegevusi inimeste jätkuvaks toetuseks. Järgmiste sammude sisu ja hinnad sõltuvalt konkreetselt teie vajadustest ja ühiselt kokku lepitud tegevustest. Siia alla võib kuuluda kõik võimalike ärilist lahenduste teotus, uute inimeste leidmiseks sihtotsing või interim ekspertide kaasamine, vajadusel heade ekspertidega kokku viimine, tiimil iikmetele jätkuva toetuse ja teraapia pakkumine jne.

2
3
III etapp - Kokkuvõte ja tagasiside

Võtme isikud kohtuvad personaalselt Katriniga online kuni 1,5 tundi kord.

Kuhu on suure pildi ja kogu uue info valguses on oluline fookus panna, joonduda, mida kokkuvõtvalt silmas pidada, kuidas edasi liikuda, tekkinud küsimuste, kitsaskohtade uuesti üle vaatamine, enda koha ja rolli mõistmine ja tajumine ettevõtte tervikpildi vaates. 

Woman Typing
Ära kunagi alahinda enda meeleseisundi väge.

Päring

Ettevõtte paketti saab võtta osade kaupa ning endale sobivas ajagraafikus. Tasumine toimub iga etapi tegevuse järgselt arvega ettevõttele. 
Täida päringu vorm kirjeldades enda ettevõtmist, meeskonda ja murekohti ning võtame Sinuga paari päeva jooksul ühendust. 

Aitäh! Vastame paari päeva jooksul

bottom of page