top of page
pexels-neosiam-557907.jpg

Privaatsuspoliitika

Alljärgneva privaatsuspoliitika selgituste ja punktidega toome välja osaliselt või kõik viisid, kuidas meie veebisait oma külastajate ja klientide andmeid kogub, kasutab, avalikustab ja haldab.

Täidame külastaja või kliendi privaatsuse kaitsmise juriidilist nõuet.

Privaatsuspoliitika võib olla riigiti erinevalt käsitletud. Meie järgime enda tegevuse ja asukohaga seotud seadusandlust.

1. Millist tüüpi teavet me kogume?

Me võtame vastu, kogume ja säilitame mis tahes teavet, mille sisestate meie veebisaidile või edastate meile muul viisil. Lisaks kogume teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks kasutatavat Interneti-protokolli (IP) aadressi; Logi sisse; e-posti aadress; parool; arvuti- ja ühenduseinfo ning ostuajalugu.

Võime kasutada tarkvaratööriistu, et mõõta ja koguda sessiooniteavet, sealhulgas lehe reageerimisaegu, teatud lehtede külastuste pikkust, lehe interaktsiooniteavet ja lehelt eemale sirvimiseks kasutatud meetodeid.

Samuti kogume isikut tuvastavat teavet (sh nimi, e-posti aadress, parool, side); makseteave (sh krediitkaarditeave), kommentaarid, tagasiside, tooteülevaated, soovitused ja isiklik profiil.

2. Kuidas me teavet kogume?

Kui teete meie veebisaidil tehingu, kogume protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress ja e-posti aadress. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult eespool nimetatud konkreetsetel põhjustel.

3. Miks me selliseid isikuandmeid kogume?

a. Teenuste osutamiseks ja haldamiseks.

b. Et pakkuda oma kasutajatele pidevat kliendiabi ja tehnilist tuge.

c. Et saaksime ühendust võtta meie külastajate ja kasutajatega üldiste või isikupärastatud teenusega seotud teadete ja reklaamsõnumitega.

d. Koondatud statistiliste andmete ja muu koondatud ja/või tuletatud mitteisikliku teabe loomiseks, mida meie või meie äripartnerid võime kasutada oma vastavate teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks.

e. Kohaldatavate seaduste ja määruste järgimiseks.

4. Kuidas me säilitame, kasutame, jagame ja avaldame oma saidi külastajate isikuandmeid?

Meie ettevõte on majutatud Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil teile oma tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmeid võidakse salvestada Wix.com-i andmesalvestuse, andmebaaside ja üldiste Wix.com-i rakenduste kaudu. Nad salvestavad teie andmeid turvalistesse serveritesse tulemüüri taga.

Kõik Wix.com-i pakutavad ja meie ettevõtte kasutatavad otsemaksete lüüsid vastavad PCI-DSS-i kehtestatud standarditele, mida haldab PCI Security Standards Council, mis on selliste kaubamärkide nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover ühistöö. PCI-DSS nõuded aitavad tagada meie poe krediitkaardiandmete turvalise käitlemise ja selle teenusepakkujad.

5. Kuidas (ja kas) me saidi külastajatega suhtleme?

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie kontost, lahendada probeeme, koguda tasusid või võlgnevusi, küsitluste või küsimustike kaudu teie arvamust küsida, meie ettevõtte kohta värskendusi saata või muul viisil, mis on vajalik, et teiega ühendust saada meie kasutuslepingu täitmiseks. Kõik suhtlused ja lepingud järgivad kohaldatava riigi seaduseid.

Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.​

Tingimused

Kasutustingimused (edaspidi: tingimused) on veebisaidi omaniku määratletud juriidiliste terminite kogum. Need sätestavad tingimused, mis reguleerivad veebisaidi külastajate tegevust sellel veebisaidil ning saidi külastajate ja veebisaidi omaniku vahelisi suhteid.

Tingimused määratletakse vastavalt iga veebisaidi konkreetsetele vajadustele ja olemusele. Näiteks e-kaubanduse tehingutes klientidele tooteid pakkuv veebisait nõuab tingimusi, mis erinevad ainult teavet pakkuva veebisaidi tingimustest.

Tingimused on leping veebisaidi omaniku ja veebisaidi kasutajate vahel – need kirjeldavad üksikasjalikult veebisaidi poliitikat ja protseduure.

Selle veebilehe omanik ja haldaja on Puhas Mõte OÜ.

Need tingimused sätestavad, mille alusel võite kasutada meie veebisaiti ja meie pakutavaid teenuseid. See veebisait pakub külastajatele platvormil teenuseid ja tehinguid.

Meie teenuse veebisaidile sisenedes või seda kasutades kinnitate, et olete need tingimused läbi lugenud, neist aru saanud ja nõustute nendega.​

1. Kes saavad meie veebisaiti kasutada; millised on nõuded konto loomiseks?

Meie veebisaidi kasutamiseks ja/või meie teenuste saamiseks peate olema vähemalt 18-aastane või teie jurisdiktsioonis täisealine või teil peab olema seaduslik volitus, õigus ja vabadus käesolevate tingimustega sõlmida siduv leping. Teil ei ole lubatud seda veebisaiti kasutada ja/või teenuseid saada, kui see on teie riigis või teie suhtes kohaldatava seaduse või määrusega keelatud.

2. Klientidele pakutavad peamised äritingimused

Kauba/teenuse ostmisel nõustute, et:

(i) vastutate toote/teenuse kirjeldusega tutvumise eest enne selle ostmise kohustuse võtmist;

(ii) sõlmite kauba ostmiseks juriidiliselt siduva lepingu, kui ostate toote/teenuse ning olete lõpetanud makseprotsessi.

bottom of page