top of page
Iseenda toetuseks – pai kehale ja hingele
Iseenda toetuseks – pai kehale ja hingele

Täpne aeg kokkuleppel

|

Tenerife, Hispaania

Iseenda toetuseks – pai kehale ja hingele

Tenerifet kutsutakse armastuse saareks. Öeldakse, et sellel saarel on komme omal viisil puudutada ja puhastada kõiki, kes siin elavad ja siia külla tulevad. Tule leia oma ilu ja võlu. Ootame Sind koos soojade päikeseliste tervitustega!

Aeg & Koht/ Time & Location

Täpne aeg kokkuleppel

Tenerife, Hispaania

Sündmusest/ About

Siin on looduse ilu, fantastilist vaheldust, mitmekülgsust ja kuhjaga üllatusi. Tule avasta saare kohaliku elu sügavust ja ilu, peidetud pärleid, mis asuvad turistide lemmikpaikadest eemal. Siin saab rännata tumeda liivaga randadel, piiluda alla kõrgetelt mäetippudelt, hingata sisse looduse ilu ja avaruse väge, lasta päikesel üles soojendada kontidesse kogunenud kanguse ja külmuse, hõljuda kaasa ookeani lainete sügavama puudutuse ja kohinaga. Keha saab kosutada ja rõõmustada kohalike värskete puuviljade ja mereandidega.

Omalt poolt pakume juurde ühist aega mõtisklusteks, aruteludeks, vaikuseks ja jagamiseks. Loome toetava ruumi endasse vaatamiseks ja tervenemiseks. See on suurepärane võimalus saada soe puudutus oma kehale ja hingele.

Kui tunned kutset Tenerifel koos aega veeta, ühiseid lahendusi leida, vajad head nõu oma tegemistele, siis kirjuta meile ja saame just Sulle sobiva lahenduse koos paika panna. See võib koosneda pikemast ühisest toimimisest või üksikutest kohtumistest. Ikka täpselt nii, kuidas Sulle ja Sinu seltskonnale kõige paremini sobib. Öeldakse, et sellel saarel on komme omal viisil puudutada ja puhastada igat külastajat, siinviibijat. Tule leia oma ilu ja võlu. Ootame Sind koos soojade päikesetervitustega!

Palju põnevat ja kasulikku Tenerife kohta saad lugeda Tenerife24 kodulehelt https://www.tenerife24.ee/

Share this event

bottom of page