top of page
Kohalolu lihtsus
Kohalolu lihtsus

Time is TBD

|

Tõstamaa

Kohalolu lihtsus

Oleme Ivariga kohalolu “lainel” värskelt tulnud Eckhart Tolle retriidilt Kanadast ning inspireerituna nii sellest kui pooleaastasest Tenerife praktikast, soovime seda kõike Sinuga jagada.

Aeg & Koht/ Time & Location

Time is TBD

Tõstamaa, Pärnu maakond, Eesti

Sündmusest/ About

Kutsume Sind kogema kohalolu ilu, sügavust, lihtsust ja siirust, koos ühiselt mediteerima, sügavamalt endasse vaatama. Jagame, kogeme, laseme imelisel muusikal ennast kanda, avame ühiselt toetava tervendusruumi, kus saavad pinnale tulla nii rõõmud kui murekohad. Lubame endal uue selgema olemisega täituda, puhata argipäeva toimetustest ja mõtete virr-varrist ning üksteise kohalolu ja ühisloomist nautida. 

Alustame kella 6 paiku õhtul, palun tule siiski kohale kuni tunnike varem, et rahulikult kohale jõuda ja ennast mõnusalt sisse seada, aitähh!  Osalejate arv maksimaalselt 15. Suvehõnguline teepee ehk Indiaani püstkoda hoiab ruumi puhta ja turvalisena.

Riietu ilmastikule vastavalt mugavalt, mis võimaldab sul istuda ning ka pikali olla. Kui võimalik, siis heledates toonides. 

Võta kaasa:

- matt või madrats, millel istuda või lamada looduses,

- tekk või pleed ja padi, et end võimalikult mugavalt tunda,

- oma veepudel,

- väeesemed,

- muusika tegemise vahendid, kui soovid kaasa luua või jagada.

Maal on putukaid (puuk, sääsk, parm), arvesta sellega. Mitte et neid oleks parvedes ja vaenuvägedena, aga kindlasti on see koht, kus neid kohata võib.

Mõtisklust alustame ja lõpetame koos jagamisringiga. Võimalusel hoia järgmine päev plaanivaba.

Tuleku juhised ja täpsem info registreerunutele. Esmakordselt tulijad palun võtke aegsasti meiega ühendust, et täpsustada Sinu vajadusi ja seisundit. 

Share this event

bottom of page