top of page

Vaikus ja rahu iseendas

Updated: Jan 27, 2023

Liigses väljapoole elamises ja jagamises ning liigseid sõnu kasutades kaotame oma energiat ja iseennast. Selle märkamine on tervendav ja pakub rahu. Vähem öelda ja lihtsalt kohal olla on kosutav ja toetav.


Budismi õpetajad on öelnud, et vaikuses on sügavaim ilu. Hea on märgata, et mõned olukorrad ja inimesed ei vaja ega vääri Su sõnu ning vaikimine on parim, mida sellel hetkel pakkuda.Tühi on hea Tühi on liigagi hea Et siia midagi tuua Vaikus on ilus Vaikus on liigagi ilus Et selles midagi öelda Rahu on puhas Rahu on vägagi kohal Milles saab lihtsalt nautida Olla, leida, kogeda Midagi erilist endasse manada Baas, kus alati maanduda Koht, kus iseennast lugeda Kõik selleks et mõista Kui ilus on piiritu vabadus Kõik selleks et tunda Mida kõike ma olen Kõik selleks et teada Et midagi pole Kõik selleks et kogeda Et kõik lihtsalt on ... Armastus, kevad, päike Nende tundmiseks inimkeha liiga väike Nii mõnus on kombata avarust Sealhulgas olemise saladust Vaikuses, ilus ja rahus ... Läbi iseenda kogu olemise alus Tuua see siia ja jagada Igas hetkes ja inimolemises magusas


Kui tunned, et vahest on tundeid ja mõtteid liiga palju ning üksi on raske kõiges selgust saada, siis tule, vaatame koos. Saan Sind aidata!


66 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page