top of page
Hingeõdede palvering looduses
Hingeõdede palvering looduses

Täpsem info huvilistele

|

Anname Sulle teada

Hingeõdede palvering looduses

Kustun Sind veetma päeva imelises looduses, ühendudes iseenda ja suure loomingu maagiaga. Eesmärk on kogeda ühiselt toetatud ja hoitud naisteringi, avastada palve jõud ning suunata teadlikult oma elu, luues just seda, mis meid hetkel kõige rohkem toetab.

Aeg & Koht/ Time & Location

Täpsem info huvilistele

Anname Sulle teada

Sündmusest/ About

Suur rõõm on kutsuda kõiki armsaid hingeõdesid ja sõbrannasid, et veeta ühiselt päev imelises looduses, ühendudes iseenda ja suure loomingu maagiaga. Eesmärk on kogeda ühiselt toetatud ja hoitud naisteringi, avastada palve jõud ning  suunata teadlikult oma elu, luues just seda, mis meid hetkel kõige rohkem toetab. Peamised juhendajad sellel teekonnal on meie enda süda ja pühad traditsioonid Andidest. Päeva jooksul teeme koos tuld, jalutame looduses, jagame vaikusehetki, muusikat, palveid ja ohverdusi.

Andide traditsioonide järgi kõnnivad inimesed mägedesse oma väikese ohverduste kotiga, tuues kingitusi loodusele ja väljendades niimoodi sügavat tänulikkust suure Loomingu vastu. Nad otsivad pühasid väepaiku, kus palvetada ja saada sügavat juhatust. Üks peamisi õpetajaid ja juhendajaid nende teekonnal on püha tuli. See püha Õpetaja, keda kutsutakse ka Tõe Näitajaks, jagab juhatust, kuidas ühenduda loodusjõududega, kuidas liikuda oma elus julgelt ning suunata oma kogemusi taotluse, palvete ja fookusega.

Meie ringipäeval koguneme hommikul. Peale taotlus- ja palveringi kuulame vaikuse ja muusika juhatust ning Andide ja Emakese Maa õpetusi. Lubame õpetustel meid pehmelt läbi päeva juhendada, ühendume looduse ning oma imelise südamejuhatuse ja puhta olekuga. Teeme lühikese matka väekohtadesse ja viime ohverdusi Emakesele Maale. Õhtupoole koguneme tule ümber, naudime kakaod ja süvendame ühendust südame, palvete ja muusikaga.

Share this event

bottom of page