top of page

Haprus ja vägi ühes kohas

Täna kummardan ma kõigi ees, kes valivad olla lähi suhtes. Olgu see armastava partneri, sõbra, pereliikme või elu enesega. Kummardan austuses kõigi ees, kes julgevad ennast avada iseendale, maailmale ja teistele hingedele. Imetlen inimesi, kelles on usaldust, et lubada teine inimene oma isiklikku ruumi, endale väga lähedale. Võtta maha piirangud ja kasutud maskid ning näidata oma pärisolemust ausalt ja piiritult. Jagada oma mõtteid, tundeid, kogemisi avatult. Rääkida hingest, tunda kogu südamest ja elada kirega ... OLLA SINA ISE!


See on hea tunne, tohutult vabastav ja avarust toov. Selles haavatavas olekus on miski imeline haprus, õrnus ... piiritu aktsepteerimine ja ilu. Seal on vägi, päris LOOMING, oma hingetee, miski palju sügavam ja ilusam.


Pole kahtlust, et lähi suhted on kiirtee iseendani, oma lapsepõlve haavade tervendamiseni ning enda sügavama arenguni. Teine inimene su kõrval on vaid peegel enda veelgi paremini nägemiseks ja tundma õppimiseks. Jõudu meile kõigile sellel teel. Jätkugu meil ikka jaksu ja toetust avada ennast koos olemisele, koos loomisele ja sisemisele arengule.


31 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page